אודות 


אודות

סוכנות נדל"ן עיסקי המובילה בירושלים והסביבה

חברתינו מתמחה בשיווק, יעוץ, ותיווך נדל"ן עסקי בירושלים והסביבה

החברה אשר הוקמה בשנת 2014 הינה חברת הנדל"ן היחידה והגדולה ביותר אשר בחרה להתמקד בירושלים והסביבה. לחברתנו ניסיון של מכירת נכסים בעיר בהיקף של כ חצי מיליארד שקל, ועסקאות השכרה של שטחי משרדים, מסחר, תעשיה ולוגיסטיקה של עשרות אלפי מטרים בירושלים והסביבה בלבד.

למשרד היכרות רבת שנים עם השטח, ורשת קשרים ענפים לכלל בעלי הנכסים בירושלים והסביבה. באמצעות צוות המשרד אנו מציעים ללקוחותינו ליווי בתהליך איתור הנכס הבא. הגישה שלנו דוגלת ב שרות אישי ממוקדת בלקוח ובצרכים שלו ומציבה אותך ואת העסק שלך בחזית את התהליך אנו מבצעים בשקיפות תוך תשומת לב לפרטים הקטנים.

הצוות שלנו

בעל נסיון בנדלן עיסקי בירושלים והסביבה, עם רזומה בליווי החברות הגדולות ביותר במשק, עם קבלות במכירת שטחי משרדים- בהיקף של מליוני שקלים ונסיון בהשכרה של שטחי משרדים, ושטחי לוגיסטיקה בהיקפים של עשרות אלפי מטרים.

ינון דודסון

מנכ``ל
בוגר תיווך נדל״ן בוגר שיווק ויזמות בעל נסיון רב בייעוץ שיווק ותיווך נדל״ן עסקי בכל הארץ ובעיקר בירושלים. מתמחה במכירות על בסיס עקרונות של יושרה אמינות ומוצרים איכותיים.

גיא נחום

מנהל תחום המשרדים
סוקולוב הוא מתווך נדל"ן מורשה, מתמחה בתחום המשרדים בליווי וייעוץ לחברות בירושלים והסביבה.

אמרי סוקולוב

יועץ נדל"ן

שירותי החברה

היכרות עם השטח וכלל בעלי הנכסים, ידע מעמיק ונסיון להבאת העיסקה לסגירה וחתימה.

עם נסיון של 10 שנים ברשותינו מאגר הנכסים הגדול והמעודכן ביותר בירושלים

שליטה בשוק ע”י מספר רב של יועצי נדל”ן

רשת בעלי הנכסים המשגשגת שלנו מעניקה ללקוחותינו גישה רחבה ומיידית לעסקאות המיקומים הטובים והאטרקטיבים ביותר ברחבי ירושלים.

שירותי אישי

הגישה שלנו ממוקדת בלקוח שלנו  ובצרכים שלו ומציבה אותך ואת העסק שלך בחזית. אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל תהליך איתור הנכס שלך. תוכלו ליהנות משירות מותאם אישית, המתאים לצרכים הספציפיים שלכם.

לחברתינו קבלות על מכירת נכסים בהיקף של למעלה מ 300 מליון ש"ח וסגירת עסקאות שכירות משרדים ומבני לוגיסטיקה של עשרות אלפי מטרים

Your Space מבטיחה הצלחה עם נסיון של אינספור עסקאות נדל”ן עיסקי בירושלים לחברות  מכל הסוגים. אנו מאפיינים יחד עם הלקוח  בבירור את יעדי מקום העסק החדש שלך, וזאת לטובת קידום העסק שלך למיקום המושלם בצורה הטובה ביותר.

Testimonials

John Smith | United Kingdom
Managing Director (Sales and Marketing)
John Smith | United Kingdom
Managing Director (Sales and Marketing)
John Smith | United Kingdom
Managing Director (Sales and Marketing)
דילוג לתוכן